warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Końcówka roku to zawsze czas podsumowań, sprawozdań, różnego rodzaju inwentaryzacji czy tworzenia bilansów. Jest to z pewnością czas kiedy spoglądamy na miniony rok próbując przypomnieć sobie co dobrego spotkało nas w tym czasie ale także co warto zmienić, żeby kolejne 365 dni przeżyć lepiej. W ostatni dzień roku w naszej parafii tradycyjnie odbyło się nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne po którym odprawiona została Msza św. w intencji naszych rodzin. W czasie tej Mszy św. dziękowaliśmy za łaski otrzymane w kończącym się roku oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo na rok, który przed nami. O godz. 23.30 miało miejsce nabożeństwo w którym oczekując nowego roku modliliśmy się za wstawiennictwem św. Mikołaja i Matki Bożej z La Salette, patronów naszej parafii o Boże błogosławieństwo dla naszych bliskich. Po nabożeństwie wszyscy chętni, przy śpiewie kolęd i przy kubeczku szampana mogli złożyć sobie noworoczne życzenia.

loading
×